Alpen Pharma Group

Alpen Pharma sa riadi výberom liečivých rastlín do našich produktov, ktoré sú registrované a odporúčané (rovnako ako ich účinky) v zoznamoch WHO a EMA.

Alpen Pharma SK tak ponúka výživové doplnky, ktoré sú vyrábané za prísnych kritérií. Zároveň prináša hodnotné prírodné ingrediencie s vysokým obsahom účinných látok. V jej produktoch sú použité len tie najkvalitnejšie extrakty surovín, čím zabezpečuje maximálnu kvalitu.

Alpen Pharma SK kladie dôraz na obsah overených účinných látok, správne dávkovanie a zodpovedajúcu formu pri svojich produktoch. Vďaka tomu dokáže na trh prinášať to najlepšie, čo príroda ponúka.

Alpen Pharma Group bola založená v roku 1997 a do jej portfólia patrí výroba a distribúcia liečivých prípravkov. Poslaním skupiny je podpora projektov, ktoré sú zamerané na udržovanie a zlepšovanie kvality zdravia svetovej populácie.

Alpen Pharma Group je vlastníkom farmaceutického závodu dr Gustav Klein GmbH & Co. Spomínaný závod bol založený v roku 1946, pričom súčasťou skupiny je od roku 2011.

Spoločnosť aktívne pôsobí v krajinách Ázie, východnej a západnej Európy. Sídlo spoločnosti sa nachádza vo švajčiarskom Berne.

Skupina Alpen Pharma patrí k lídrom na farmaceutickom trhu v jednotlivých terapeutických skupinách a svojim obchodným partnerom poskytuje celý rad služieb v oblasti propagácie a distribúcie liečiv, vrátane ich autorizácie.

Významnou aktivitou skupiny Alpen Pharma, ktorá výrazne rozširuje zoznam jej služieb, je vykonávanie klinických skúšok liekov v súlade s normami GCP.

Alpen Pharma Group pôsobí v týchto krajinách:
Arménsko, Bosna a Hercegovina, Chorvátsko, Nemecko, Kazachstan, Lotyšsko, Čierna Hora, Rumunsko, Slovensko, Ukrajina, Azerbajdžan, Bulharsko, Estónsko, Hongkong, Kirgizsko, Malajzia, Moldavsko, Rusko, Švajčiarsko, Uzbekistan, Bielorusko, Česká republika, Georgia, Maďarsko, Litva, Mongolsko, Poľsko, Srbsko, Tadžikistan, Vietnam.

Viac informácií nájdete na Alpen Pharma World.